Client 1

PAKIET PODSTAWOWY

Cena już od 300zł netto

W ramach tego pakietu przekonają się Państwo, że nawet najprostsze usługi auto detailingu przewyższają jakością zwykłe mycie i odkurzanie pojazdu. Rozwiążemy problem z uporczywymi osadami z asfaltu, smoły i soków z drzew na powierzchni lakieru a dzięki wykorzystaniu lekko ściernego cleanera usuniemy ślady oksydacji lakieru i przywrócimy mu naturalną, głęboką barwę. Tak przygotowany lakier zostanie zabezpieczony twardym woskiem, który zapewni mu ochronę na długi czas.

 

PRZEBIEG USŁUGI

Firma SHOWCARS świadczy najwyższej jakości usługi serwisowania pojazdów mechanicznych od 2000 roku. Jesteśmy niezależnym warsztatem zajmującym się pojazdami samochodowymi wszystkich marek i producentów. Zatrudniani przez nas technicy spełniają najwyższe wymagania stawiane pracownikom tej branży, co jest potwierdzone naszym statusem likwidatora szkód komunikacyjnych, zatwierdzonego przez agencje ubezpieczeniowe dla miejscowości Jastrzębie-Zdrój.

Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera rynku serwisowania pojazdów. Zrobimy wszystko, aby zdobyć Twoje zaufanie. Głęboko wierzymy w możliwość zapewniania najwyższego poziomu usług we wszystkich dziedzinach, w których się specjalizujemy. Pokonamy dosłownie każdą odległość i każdą drogę, by zapewnić Ci ten poziom usług.

Skontaktuj się z nami
Mechanic Wrench